Přírodní čistící produkty BRIOCHIN, Strana 2

Mít domácnost jako ze škatulky je hračkou. U nás najdete čistící i úklidové prostředky na všechny materiály. Využití čistících prostředků v domácnosti má velmi široké uplatnění. V současné době jsou stále populárnější úklidové prostředky, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Jejich ekologické složení tak umožňuje šetrně čistit choulostivé povrchy v domácnosti a zároveň nedráždí naše ruce.

Čistící prostředky se nám hodí nejen při celkové péči o dům, ale také při péči o prádlo nebo péči o naši vlastní pokožku. V naší nabídce najdete produkty prémiových značek splňující ty nejvyšší standardy kvality. Zkuste bojovat s ulpívajícími nečistotami nebo nánosy vodního kamene v koupelně šetrnou cestou a po úklidu budete mít hned lepší pocit. Ekologické čistící prostředky udělají vaši koupelnu a potažmo celý domov hned příjemnějším místem pro život. Úklidové prostředky, které si u nás můžete zakoupit, jsou určeny pro rozličné použití. Věříme, že zde naleznete přesně takový produkt, který splní vaše požadavky.

Produkty Jacques BRIOCHIN vycházejí z tradičního know-how francouzské rodinné firmy a jsou zpracovány z pečlivě vybraných surovin. Stoletá tradice umožňuje nabízet kvalitní mýdla a čistící prostředky přírodního původu, které respektují povrchy na kterých Vám záleží.

Není testováno na zvířatech!

Kvalita to je značka BRIOCHIN - přírodní čisticí prostředek certifikovaný ECOCERT Greenlife podle standardů ECOCERT, které jsou k dispozici na detergents.ecocert.com.

 

Nejprodávanější

149
4961149496
Značky

Stránka 2 z 2 - 42 položek celkem

Stránka 2 z 2 - 42 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.