Z důvodu nařízení vlády ČR pozastavujeme osobní odběr na pobočce Gajdošova 84, Brno. Zboží Vám rádi doručíme kamkoliv na Vaši adresu. Děkujeme za pochopení

Úklidové vozíky

Uklidit větší prostory nemusí být jednoduché. Proto vám nabízíme řadu praktických pomocníků, mezi které se řadí také tyto úklidové vozíky. Jsou nezbytnou výbavou jak lidí uklízejících v mnoha provozech, tak i klasických úklidových firem nebo lidí, kteří v tomto oboru podnikají soukromě. Úklidový vozík můžete jednoduše, rychle a výhodně objednat v našem e-shopu a váš následný úklid bude nejenom rychlejší, ale také mnohem efektivnější.

Úklidové vozíky nabízíme v několika různých typech. Můžete zvolit jak dvoudveřový úklidový vozík, tak i jednodušší jednodveřový úklidový vozík. Oba dva jsou určené i pro profesionální využití. U všech nabízených typů dominuje jejich praktičnost v podobě mnoha věcí, které v nich můžete mít po ruce. Nezapomínejte také na jednoduchou a rychlou manipulaci právě na místa, která budete potřebovat uklidit. Naše úklidové vozíky zajistí, že už se nebudete muset tahat s těžkým kýblem vody.

 

Nejprodávanější

3165
4290131654290
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.