Jak vybrat koupelnový nábytek.

Koupelnový nábytek byste neměli vybírat pouze na základě vzhledu. Velmi důležitý je hlavně materiál.
Při vybírání koupelnového nábytku, si prostor dobře změřte. Mějte na paměti, že výrobci uvádí různé rozměry nábytku. Někteří uvádějí rozměr samotného korpusu skříňky (bez umyvadla), jindy se může jednat o rozměry s umyvadlem. Proto je důležité se na tyto věci zeptat Vašeho prodejce. Při montáži nábytku využijte návod, který si důkladně prostudujte.

Zamyslete se také nad tím, kolik osob bude koupelnu využívat. Čím více lidí, tím více stříkání vody na nábytek. Proto musíte vybrat nábytek takové kvality, který má hrany lepené ABS páskou nebo jsou ošetřeny několikavrstvým lakem. Pokud zvolíte správně, vydrží vaše skříňky časté stříkání vody z vany nebo sprchového koutu bez bobtnání a jiného rozkladu.

Pokud uvažujete jaký nábytek zvolit, tak bílým nic nezkazíte. Bílá barva je barvou čistoty, navíc ještě malé koupelny opticky zvětší a ve větších prostorách zase poskytuje možnost pro kombinaci s dalšími barvami. Pokud máte rádi přírodní materiály, můžete si koupelnu vybavit nábytkem z masivu. Pokud ho totiž dobře ošetříte, nemusíte se bát, že jej brzy zničíte.

Při výběru si všímejte hlavně nejvíce namáhaných částí. Patří mezi ně panty a kování, které musí být dobře uchyceny. Dále dbejte na spoje a hrany, ty na sebe musí pevně navazovat. Pokud máte nábytek, který stojí na kovových nožičkách, nezapomeňte se zeptat, zda jsou odolné proti rezi. Nezapomeňte, že se vyplatí do nábytku investovat. Pokud se našich rad budete držet, určitě si vyberete ten správný nábytek.

CZKOUPELNA

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.