Z důvodu nařízení vlády ČR pozastavujeme osobní odběr na pobočce Gajdošova 84, Brno. Zboží Vám rádi doručíme kamkoliv na Vaši adresu. Děkujeme za pochopení

Sedátka a stoličky

Hygiena je nezbytná součást života každého člověka. U těch, kteří se hůře pohybují nebo mají problémy s pohybovým aparátem to může být poměrně náročný proces. I proto nabízíme černé pomůcky, jako jsou sedátka a stoličky, které pomohou běžnou hygienu usnadnit. Samozřejmostí je v našem sortimentu nejenom bohatý výběr s ohledem na konkrétní potřeby. Zapomínat nelze také na špičkovou kvalitu jednotlivých produktů. Jistotou je odolnost, dlouhá životnost i dobrá nosnost.

K dispozici máme například různá sedátka do sprchového koutu, stejně jako to může být koupelnová stolička, ale nechybí ani další věci, jako je třeba nastavitelné sedátko do vany. Při výběru zohledněte hlavně svůj zdravotní stav a to, co vám dělá největší problémy. Vhodné sedátko nebo stoličku vybírejte také podle toho, zda provádíte hygienu ve vaně nebo ve sprchovém koutu. Díky těmto pomůckám bude jakákoliv běžná denní hygiena podstatně jednodušší pro každého z vás.

 
261
289012612890
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.