Z důvodu nařízení vlády ČR pozastavujeme osobní odběr na pobočce Gajdošova 84, Brno. Zboží Vám rádi doručíme kamkoliv na Vaši adresu. Děkujeme za pochopení

Zásobníkové ohřívače vody - boilery

Zásobníkový ohřívač vody může být menší o objemu třeba 5 nebo 10 litrů, ale také velký klidně o objemu 200 litrů. Velké zásobníkové ohřívače vody se potom nazývají jinak také bojlery. Zásobníkové ohřívače vody menších rozměrů se zpravidla montují na běžné beztlakové vodovodní baterie. V případě bojleru pak přichází zpravidla na řadu montáž přímo do vodovodního systému. Bojler potom slouží k centrálnímu ohřevu vody pro kompletní vodovodní rozvod v domácnosti.

V případě zásobníkových ohřívačů je standardem pojistný ventil, který zamezuje vzniku nadměrného tlaku vody v tlakové nádobě. Některé modely pak disponují také zabezpečením pomocí tepelné pojistky. Zásobníkové ohřívače vody regulují teplotu pomocí termostatického spínání, kde si můžete nastavit požadovanou teplotu vody v zásobníku. Velké zásobníkové ohřívače vody, tedy bojlery, zpravidla obsahují také konzolu, díky které lze zajistit bezpečnou montáž na zeď. Vyberte si z naší nabídky dle objemu nádoby, který vám vyhovuje.

 

Nejprodávanější

2790
8549127908549
Značky

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.