Z důvodu nařízení vlády ČR pozastavujeme osobní odběr na pobočce Gajdošova 84, Brno. Zboží Vám rádi doručíme kamkoliv na Vaši adresu. Děkujeme za pochopení

Mosazné armatury a tvarovky

Kvalitní instalatérský materiál vám umožní mít vaše vodovodní rozvody pod kontrolou. Mosazné armatury a tvarovky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, který zajišťuje jejich vysokou životnost a robustnost. V nabídce našeho e-shopu si můžete vybírat z různých prvků, které ve vašem vodovodním systému dosud chyběly. Mosazné armatury a tvarovky představují instalatérské komponenty, které slouží k připojení a propojování dalších prvků vodovodního systému.

Řada z těchto prvků najde využití rovněž také v otopných systémech. Může se jednat nejen o mosazné armatury a tvarovky, ale také o další prvky otopných systémů, jako jsou například komponenty regulující teplotu v těchto systémech. Jedná se o prvky, které musejí podléhat přísným normám pro jejich bezproblémovou a bezpečnou funkčnost. Tyto normy také zaručují jejich kompatibilitu s dalšími částmi vodovodního systému, které se u nás dle těchto norem instalují.

 

Nejprodávanější

65
363165363
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.