Z důvodu nařízení vlády ČR pozastavujeme osobní odběr na pobočce Gajdošova 84, Brno. Zboží Vám rádi doručíme kamkoliv na Vaši adresu. Děkujeme za pochopení

Ohřívače

Ohřívače vody jsou ideální odpovědí na to, jak zajistit teplou vodu na chatě, na chalupě, v dílně, v kanceláři nebo na jakémkoliv odlehlém místě domova. Stačí mít zajištěný alespoň přívod studené vody.
Zpravidla dělíme ohřívače vody podle toho, jestli je k jejich provozu nutná elektřina, nebo ne. Například lázeňská koupelnová kamna elektrickou energii nevyžadují, zato v nich budete muset pro ohřev vody zatopit dřevem nebo uhlím.
Pokud máte elektřinu k dispozici, použijte raději elektrické ohřívače vody. Ty dělíme na průtokové a zásobníkové, tzv. bojlery. Z bojlerů se ohřátá voda rozvádí potrubím na několik odběrných míst (baterií). Než se ale dočkáme teplé vody, musí z trubek odtéct zbytková voda, takže dochází ke ztrátám.
Hospodárného provozu dosáhnete právě pomocí průtokových ohřívačů vody.
Elektrické průtokové ohřívače jsou vhodnou alternativou pro drahé systémy ohřevu vody. Jsou užitečné v případech, kdy nám stačí menší množství teplé vody. Například na mytí rukou, sprchování, mytí nádobí apod. Teplá voda teče okamžitě a její teplotu můžete dokonce přesně nastavit. Průtokové ohřívače nevytváří zbytečnou zásobu teplé vody, proto jsou malé a lze je snadno schovat i pod dřez nebo umyvadlo.
Průtokové ohřívače dále dělíme na beztlakové a tlakové podle toho, jestli mají přivádět vodu na jedno, nebo na více odběrných míst.
Beztlaké ohřívače jsou určeny k odběru vody pouze z jedné baterie (tzn. z jednoho odběrného místa). Jsou proto ideální pro rekreační využití.
Tlakové ohřívače vody jsou určené pro více odběrných míst. Díky jednomu ohřívači a propojovacím hadicím vám může teplá voda téct v kuchyni i v koupelně.

 

Nejprodávanější

1590
179901159017990
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 48 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 48 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.