Fungujeme bez omezení !!! Objednané zboží Vám rádi zašleme na Vaši adresu. A nebo zvolte osobní odběr, ale je nutné z důvodu COVID-19 objednat předem na našem e-shopu.

Zásobníky na ručníky a náplně

Je jedno, jaký podnik provozujete. Vždy je třeba nabídnout zákazníkům a návštěvníkům určitý komfort. Takový, který bude spojený s možností odskočit si na toaletu. Co by zde nemělo chybět? Ručník a mýdlo. K jejich správnému umístění vám pomohou naše zásobníky na ručníky a náplně. Ručník tak bude vždy neustále připraven k použití. To stejné platí i o mýdle, které bude všem zákazníkům neustále k dispozici.

Zásobník ručníků můžete vybírat jak podle kapacity a toho, pro jaké typy ručníků je určený. U nás najdete i široký sortiment designově povedených možností, kde nechybí ani stylové kovové lesklé provedení. Totéž platí i o sortimentu, kterým jsou náplně na mýdla, které se také mohou lišit jak svým objemem, tak i svým použitím a samozřejmě vzhledem. Dopřejte lidem ve vaší provozovně komfort, který očekávají. Díky našemu sortimentu je to skutečně hračkou. Kromě dostatečného výběru zaujmou i příznivé ceny.

 
449
229014492290
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.