Výpustě, sifony, žlaby

Pokud zařizujete koupelnu, jistě budete kromě běžného vybavení zvažovat i cesty, kterými bude odtékat voda. I jednoduchý odtok umyvadla prošel řadou inovací, proto si prohlédněte odtokové výpustě, které díky systému click-clack nahrazují starý známý špunt (zátku) a to i v případě vany nebo vaničky sprchového koutu. Podle stylu koupelny si navíc můžete vybrat typ zátky. Ta může být kruhová nebo hranatá.
Také umyvadlový nebo bidetový sifon může být designovým prvkem koupelny. V naší nabídce najdete základní typy z bílého polypropylenu, ale také luxusnější mosazné sifony s lesklým povrchem či pochromováním. Pokud je to možné, vybírejte nový sifon rovnou s umyvadlem. Předejdete tím případným úpravám rozměrů nebo případné výměně zboží a navíc sjednotíte styl.
Posledním trendem moderních koupelen je sprchový kout bez vaničky. Odtok vody je v takových případech řešen pomocí odtokových žlabů se sprchovým kanálkem přímo v podlaze. Celá koupelna pak díky sprchovému koutu bez vaničky působí vzdušně, elegantně a snadno se uklízí. Stačí jen vybrat vhodný typ zástěny nebo sprchových dveří do niky.

 

Nejprodávanější

115
639211156392
Značky
 
 
 

Stránka 1 z 5 - 108 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 108 položek celkem