Z důvodu nařízení vlády ČR pozastavujeme osobní odběr na pobočce Gajdošova 84, Brno. Zboží Vám rádi doručíme kamkoliv na Vaši adresu. Děkujeme za pochopení

Kulové kohouty

Kulový kohout je speciální uzavírací armatura, která je určena pro rozvody teplé a studené vody. Materiálem těchto produktů je obvykle poniklovaná mosaz, která zaručuje vysokou kvalitu výrobku. Kulové kohouty splňují příslušné evropské standardy, takže je můžete bez obav použít u instalací vně i uvnitř budov. Kulové kohouty umožňují ručně otevřít nebo uzavřít průtok vody. Při výběru se zaměřte na to, abyste zvolili výrobek s odpovídajícím šroubením a průměrem vstupního a výstupního závitu.

Existují také varianty zahradních kohoutů, které jsou určeny pro zahradní hadice. Můžete je využít k možnosti spolehlivého uzavření průtoku vody kdekoliv na zahradě, kde máte realizován výstup pro zahradní hadici. Kvalitní kulové kohouty obsahují těsnění z teflonu a zvládají vysoký tlak kapaliny, což zajišťuje za všech okolností bezpečné uzavření průtoku vody. Vyberte si z naší nabídky to nejlepší provedení právě pro vás.

 

Nejprodávanější

79
25201792520
Značky

Stránka 1 z 2 - 35 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 35 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.