BLOOMING EKO PLUS elektronický bidet LED osvětlení automaticky osvětlí Vaši toaletu

Kód: NB-1160D
ZDARMAZDARMA 13 990 Kč –20 %
BLOOMING EKO PLUS elektronický bidet | czkoupelna.cz
13 990 Kč –20 % 11 192 Kč 9 250 Kč bez DPH
5 - 6 týdnů

Elektronický bidet BLOOMING EKO PLUS - ideální řešení pro Vaší každodenní hygienu, maximální pohodlí, zdraví a životní styl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BLOOMING EKO PLUS elektronický bidet

 

Elektronický bidet BLOOMING EKO PLUS NB-1160 pro Vaší každodenní hygienu, maximální pohodlí, zdraví a životní styl. Bidet nabízí veškeré funkce spršky, včetně pulsního oplachu a kmitavého pohybu trysky, samozřejmostí je individuální nastavení polohy trysky, tlaku a teploty vody, vyhřívané Soft close sedátko, automatické čištění trysek, teplovzdušné sušení. Nadstandardní funkce jsou automatické LED osvětlení, které oceníte zejména v noci, super úsporný režim, který šetří el. energii a Vaší peněženku.

Nejpodstatnější je "D" tvar sedátka, který je přizpůsobený evropskému trhu a zařízení pasuje na většinu toalet evropských výrobců.

 

Funkce:

Funkce kmitavého pohybu trysky pro lepši omytí  Funkce kmitavého pohybu trysky pro lepši omytí

Pomalé sklápění sedátka a víka pro bezpečnou manipulaci  Pomalé sklápění sedátka a víka pro bezpečnou manipulaci

Snadná montáž a demontáž pro snadnou údržbu  Snadná montáž a demontáž pro snadnou údržbu

Funkce masáže - pulzující proud vody podporuje krevní oběh  Funkce masáže - pulzující proud vody podporuje krevní oběh

Automatické čištění trysek po každém použití zaručuje dokonalou hygienu  Automatické čištění trysek po každém použití zaručuje dokonalou hygienu

Antibakteriální trysky vyrobené ze speciální pryskyřice v hliníkovém pouzdře pro dokonalou hygienu  Antibakteriální trysky vyrobené ze speciální pryskyřice v hliníkovém pouzdře pro dokonalou hygienu

Vyhřívané sedátko s nastavitelnou teplotou  Vyhřívané sedátko s nastavitelnou teplotou

Tepelná ochrana proti přehřátí sedátka  Tepelná ochrana proti přehřátí sedátka

Úspora energie - úsporný režim šetří energii a Vaši peněženku  Úspora energie - úsporný režim šetří energii a Vaši peněženku

LED osvětlení automaticky osvětlí Vaši toaletu, což oceníte zejména v noci  LED osvětlení automaticky osvětlí Vaši toaletu, což oceníte zejména v noci

Teplovzdušné sušení s nastavitelnou teplotou vzduchu  Teplovzdušné sušení s nastavitelnou teplotou vzduchu

 

Instalace:

Bidet lze instalovat na Vaši stávající toaletní mísu. Abyste před pořízením bidetu měli úplnou jistotu, že bude vhodný na Vaši stávající toaletní mísu, doporučujeme ověřit, zda rozměry této mísy odpovídají technickému výkresu - viz. Ke Stažení. V dosahu 1,4 m od bidetu je nutno umístit zásuvku 230V/50Hz. Způsob instalace je popsán v návodu k použití. Vlastní instalace je velice jednoduchá, balení obsahuje vše, co je potřeba. Přiloženou T-rozbočkou a pancéřovou hadicí se bidet připojí na stávající přívod vody G3/8. A zapojí do zásuvky. Do montážních otvorů v keramice, sloužících k instalaci toaletního prkénka, se pomocí přiložených šroubů instalují posuvné kolejničky do nichž se bidet nasune.

Technické parametry

 • Napájení: 220-240V/50-60Hz
 • Max příkon: 1160-1380W
 • Stand by příkon 0,9W - Super power saving režim
 • Délka přívodního kabelu: 1,4m
 • Přívod vody: Přímé napojení na zdroj vody G3/8
 • Tlak vody: 98-735kPa
 • Spotřeba vody: 0,8l/min anální sprška, 0,95l/min dámská sprška
 • Kapacita nádržky: 0,83l
 • Rozsah teploty vody: běžná teplota, 34, 37, 40°C
 • Teplota vzduchu: běžná teplota - 50°C (5 úrovní)
 • Rozsah teplot sedátka: běžná teplota, 35, 38, 40°C
 • Bezpečnostní prvky: termostatický jistič, tepelné pojistky, snímač vodní hladiny, dosedový senzor
 • Váha: 4,5kgVhodné pro sanitární keramiku: 

 • GSI - City
 • ECE BAGNO - Dynasty
 • CREAVIT - Creavit
 • AQUALINE - Idea, Taurus, Juan, Pedro
 • CERSANIT - Etiuda, President, Delfi
 • JIKA - Lyra Plus (pouze závěsné WC), Cubito, Mio, Olymp
 • LAUFEN - Laufen Pro (pouze závěsné WC), Form, Duo, 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronická  bidetová sedátka
Hmotnost: 7 kg

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
P Avatar autora | 22.2.2018
Máme ho dva roky a je bez problémů. Mohu jen doporučit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1991 působí společnost SAPHO na trhu koupelnového vybavení a nese s sebou bohatou rodinnou historii. Třicetiletá tradice této značky znamená mnoho více než jen časový úsek – představuje hodnoty, na kterých byla společnost založena. Během těchto třicet let si SAPHO vybudovalo pevné místo na trhu a vytvořilo si loajální zákaznickou základnu.

Kvalita a spolehlivost - každý detail má význam

Kvalita je pro společnost SAPHO neoddělitelně spojena s každým výrobkem, který opouští jejich výrobní linky. Koupelnové výrobky jsou pečlivě navrhovány a vyráběny s maximální péčí a pozorností k detailům. Důkladná kontrola je samozřejmostí, ať už jde o výrobní proces, nebo finální produkt. Díky bohatým zkušenostem a odborným znalostem svých pracovníků může společnost SAPHO nabízet koupelnové vybavení, které splňuje nejvyšší standardy kvality.

Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro společnost SAPHO zásadním prvkem její existence. Neposkytuje jen kvalitní výrobky, ale také vynikající zákaznický servis. Otevřenost zpětné vazbě od zákazníků a pozornost k jejich potřebám jsou základními hodnotami firmy. To jim umožňuje neustále zdokonalovat své produkty a služby, aby lépe vyhovovaly potřebám zákazníků.

Cenová dostupnost - kvalita pro všechny

Společnost SAPHO věří, že kvalitní koupelnové vybavení by mělo být dostupné pro všechny. Proto se snaží udržovat rozumné ceny, aniž by přitom kompromisovala v kvalitě svých výrobků. Jejich filozofie spočívá v tom, že kvalita by neměla být luxusem, ale standardem.

Společnost SAPHO je hrdá na svou historii, tradici a hodnoty, které ji řídí. Jejich značka je synonymem pro kvalitní koupelnové výrobky a dlouhodobé vztahy se zákazníky. Jsou rádi, že mohou sloužit svým zákazníkům a pomáhat jim vytvářet krásné a funkční koupelny.