HAKL BD 30v zásobníkový ohřívač vody

Kód: HAKLBD30V
ZDARMAZDARMA
HAKL BD 30v zásobníkový ohřívač vody | czkoupelna.cz
4 790 Kč 3 959 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Elektrický zásobníkový ohřívač vody, svislé provedení. Rozměr 475 x 520 x 325 mm

Objem: 30 l
Příkon: 1500 W
Jištění (Proud): 10 (6,5)A
Napětí:230 V
Doba ohřevu z 10 oC na 50oC: 55 min.
Tepelné ztráty při 40 oC (Kwh/24h): 0,58 Kwh
Minimální pracovní tlak vody: 0,02 MPa
Maximální pracovní tlak vody: 0,06 MPa
Maximální telota vody. 75 °C
Hmotnost ohřívače prázdného/plného: 11,2/41,2 Kg
Stupeň krytí: IP X4
Tloušťka izolace: 22-40 mm
Externí termostat: ANO
Připojovací kabel: ANO

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrické zásobníkové ohřívače HAKL BD 30v s objemem vody 30 litrů jsou vhodné pro instalaci na chatách, chalupách a všude tam, kde je potřebný rychlý ohřev s minimálními tepelnými ztrátami ohřáté vody po vypnutí termostatu. Výkon topné spirály je navržený tak, aby nepřetěžoval elektrickou síť, ale zároveň umožnil pohotový ohřev vody v zásobníku. Při nastavení termostatu na teplotu 70°C je možné ohřívač využít i na sprchu. Přimícháním studené vody se objem zvětší a pro jednu osobu je tak dostačující.
Dlouhou životnost zásobníku zaručuje dvojitá vrstva titanového smaltu a zabudovaná anodová tyč. Sériově montovaná tepelná pojistka zabezpečuje vyšší stupeň ochrany spirály proti přehřátí v krizových situacích. Funkce mrazuvzdorné pojistky zabraňuje zamrznutí vody v ohřívači a tím i poškození nádoby. Takto nastavený termostat při běžné teplotě ohřev spirály nesepne, ale v případě výrazného poklesu teploty v místnosti bezpečně ochrání ohřívač před zamrznutím. Součástí balení zásobníkových ohřívačů vody
HAKL BDv je i pojistný ventil.

- ochrana ocelové nádoby dvojitým titániovým smaltem
- vynikající tepelně-izolační vlastnosti
- tepelná pojistka zabraňující přehřátí topné spirály
- mrazuvzdorná pojistka proti zamrznutí vody v zásobníku
- anodová tyč prodlužující životnost zásobníku
- nastavitelný termostat se signalizací ohřevu
- pojistný ventil se zpětnou klapkou jako součást balení

Vhodnost použití:

Umyvadlo ●●●
Kuchyň ●●
Sprcha ●
Vana
Počet odběrných míst 1

Doplňkové parametry

Kategorie: Zásobníkové ohřívače vody - boilery
Hmotnost: 12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma HAKL je původem ze Slovenska a řadí se mezi přední poskytovatele moderních technologií ohřevu vody. Specializujeme se na širokou škálu ohřívačů, aby byla vaše domácnost vždy zásobena spolehlivě teplou vodou. Naše nabídka zahrnuje několik klíčových kategorií, které kvalitně pokryjí různé potřeby a preference.

Průtokové elektrické ohřívače vody

Průtokové elektrické ohřívače vody přinášejí pohodlí a flexibilitu. S možností okamžitého ohřevu vody dle aktuální potřeby můžete zapomenout na čekání na sprchování nebo mytí nádobí. Tyto ohřívače jsou návrhem pro moderní životní styl, který oceníte zvláště v rychlém tempu dnešního světa.

Svislé elektrické ohřívače a bojlery - teplá voda bez kompromisů

Svislé elektrické ohřívače a bojlery jsou navrženy tak, aby přinesly teplo rychle a efektivně. Umožňují vám mít vždy dostatek teplé vody pro vaše potřeby, ať už jde o koupelnu, kuchyň nebo jiné části domácnosti. Díky moderním technologiím dosahují produkty vynikající účinnosti a minimalizují energetické náklady.

Elektrické zásobníkové ohřívače vody - kompaktnost a efektivita

Pro ty, kteří preferují zásobu teplé vody na požádání, nabízí firma i elektrické zásobníkové ohřívače vody do 15 litrů. Tyto kompaktní jednotky jsou ideální pro menší prostory, jako jsou byty, nebo pro specifické aplikace, jako je například ohřev vody pro umývání rukou.

Elektrické tlakové ohřívače - maximální výkon a spolehlivost

Elektrické tlakové ohřívače jsou konstruovány pro ty, kteří vyžadují vyšší výkon a tlak pro své vodní potřeby. Sestaveny s důrazem na odolnost a dlouhodobou spolehlivost, tyto ohřívače vám poskytnou teplou vodu, na kterou se můžete spolehnout.

Firma HAKL je vaším partnerem pro inovativní ohřev vody. Firma nabízí široký sortiment ohřívačů a širokou paletu možností, které spojují efektivitu, spolehlivost a moderní design.