Revizní dvířka neviditelná pod obklad 200 x 200 - klik systém

Kód: 200X200P-KLIK
2 490 Kč 2 058 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Revizní dvířka neviditelná pod obklad 200 × 200 vhodná pro instalaci jak do sádrokartonu tak do stupaček.

Detailní informace

Varianta: Pravá
10 - 15 dnů | 200X200P-KLIK
Můžeme doručit do: 10.7.2024
2 490 Kč
2 058 Kč bez DPH
Varianta: Levá
10 - 15 dnů | 200X200L-KLIK
Můžeme doručit do: 10.7.2024
2 490 Kč
2 058 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

EVIZNÍ DVÍŘKA POD OBKLAD 200×200 mm (neviditelná)  do výšky křídla 200 mm vhodná hlavně pro obklad 100×100, 200×200 

Otevírání

Varianta revizních dvířek s otevíráním tlačným způsobem KLIK do výšky křídla 200 mm je moderní a praktické řešení. Používá speciální konstrukci dvojitého pantu, která je chráněna Evropským patentem. Pant dvířka nejprve vysune a poté otevře.

Revizní dvířka najdou uplatnění při stavbě nové bytové jednotky nebo při rekon­strukci (zejmé­na bytového jádra). V nabídce jsou v provedení jako Re­vizní dvířka pod obklad, tak i v provedení Re­vizní dvířka šachtová pod omítku. Byla by škoda, aby krásnou novou koupelnu kazil pohled na jakákoliv přiznaná dvířka, která zajišťují vstup do revizního, instalačního, šachtového či inspekčního prostoru. Zejména tam, kde je přístup do těchto šachetních prostorů pod obkladem je vhodné použít neviditelná revizní dvířka . Jsou vhodná jak pro instalaci do sádrokartonu, tak i do vyzděné stěny.

Otevírání tlačným (klik) způsobem je moderní a praktické řešení, odpadá zde starost s uklízením a hledáním úchytky, která byla nutná pro otevření u staršího typu. Systém klik řeší požadavky na konkrétní velikost obkladu možností jejich přesahu na rám dvířka (až o 20%). Pro atypické velikosti je stále nutné použít řešení přísavka.

Jak a z čeho jsou dvířka vyrobena?

  • U moderního KLIK řešení jsou všechny komponenty vyrobeny z kvalitního ocelového – pozinkovaného plechu. Jsou vypáleny laserem a každý velikostní díl je naprosto stejný. Uložení je v pouzdrech, vyrobených z vysoce kvalitního Duralu, který je následně ručně lapován tak, aby chod těžkého křídla byl co nejsnazší. Křídlo dvířek je vyrobeno ze sádrokartonu.
  • Obklad přesahuje přes dvířka až na jejich rám. Spára mezi obklady dvířek na “Klik” a stěnou se vyplňuje lištou, kterou nabízíme v mnoha odstínech podle barev spárovacích hmot. Díky tomu jsou všechny spáry stejné a splynou s ostatními spárami.
  • U tradičního řešení, které nazýváme „přísavka“ je velký podíl ruční práce, ale je ho možné vyrobit zákazníkovi přesně na míru. Rám dvířek i křídlo jsou u tohoto řešení vyrobené ze zeleného sádrokartonu, masivní dvojitý pant je ocelový. Spára v obkladu je opět vyplněna plastovou lištou.
  • Vzhledem k použití kvalitních materiálů se můžete u obou řešení těšit z dlouhé životnosti dvířek a bezproblémového otevírání i zavírání. Uvedenými možnostmi a vlastnostmi se naše dvířka liší od všech ostatních řešení přístupu do revizního prostoru, která jsou na trhu.

 

Jak neviditelná dvířka fungují?

Základem principu je speciální, evropským patentem chráněný dvojitý pant.

Na straně pantu se dvířka nejprve vysunou před stěnu.

Poté se dvířka otevřou.

Doba dodání 7dní.

 

Zde si můžete vybrat šířku a barvu lišty, která se vám bude hodit k vašemu obkladu.  Zvolenou barvu a šířku zapište do poznámky u objednávky.

Šířka lišty 8 mm, 10 mm, nebo 12 mm

 - Černá

Video návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: