Sušáky ručníků a vysoušeče obuvi

Komfort našeho bydlení a moderní životní styl si stále vyžaduje nové a praktické doplňky postavené na moderních technologiích, které umožňují vkládat do výrobků vtip a nápaditost. Velikou oblibu nejen v bytech, sportovních zařízeních, bazénech a dalších prostorách získávají spotřebiče, které celoročně prokazují užitné vlastnosti ke spokojenosti svých uživatelů. Mezi tyto, dnes již nepostradatelné výrobky, patří také elektrické koupelnové sušáky ručníků a sušáky bot v mnoha provedeních, tvarech, barvách a výkonech.

Princip fungování

Základem každého sušáku jsou výhřevná ramena, na která se ukládají vlhké ručníky, osušky či jiné textilie nebo obuv k účelu dosažení hygienického vysoušení a následné připravenosti k dalšímu použití. Naprosto nové unikátní řešení vysoušení obuvi nabízejí elektrické a teplovodní vysoušeče obuvi s horizontálním ukládáním vysokých bot, jako jsou dámské kozačky, holiny, lyžařské boty a další. Vysoušení probíhá nízkoteplotním přirozeným konvekčním prouděním teplého vzduchu, který pozvolna prochází vnitřním prostorem boty a tak přirozenou cestou odvádí vlhkost z vysoušených bot. Obuv je před dalším použitím příjemně vyhřátá a je zbavena nežádoucí vlhkosti, kterou do sebe získala používáním a nošením na nohou a dále při vlhkém a sychravém počasí v podzimních a zimních dnech nebo použitím v dešti a sněhu.

Uplatnění sušáků a vysoušečů

Vysoušeče obuvi najdou uplatnění i ve výrobních potravinářských, zemědělských a jiných provozech, kde se na pracovištích pohybují zaměstnanci ve vlhkém nebo dokonce v mokrém prostředí. Používaná obuv se po pracovní směně snadno uloží na vysoušeče, které dokonale vysuší obuv pro její další použití. Následná spokojenost zaměstnanců má i pozitivní vliv na jejich výkonnost a kvalitu práce.

Pravdivá moudrá poučka sdělená vtipnou formou v knize „Dobrý voják Švejk - TO CHCE KLID A NOHY V TEPLE“ má v sobě hlubokou moudrost našich předků. Dbát o své nohy, udržovat je v teple, protože nohy jsou mikrosystémem celého těla, potvrzuje význam a přínos vysoušečů obuvi, jak přispět v péči o své zdraví a kvalitě svého životního stylu.

sušák ručníků